Keď sa počas sťahovania nechcete trápiť prenášaním ťažkého nábytku či spotrebičov, alebo nemáte k dispozícií nikoho, kto by vám pomohol, odporúčame sa obrátiť na sťahovaciu spoločnosť. Takáto spoločnosť vám dokáže pomôcť aj v prípade zabezpečenia dostatočne veľkého prepravného auta či dodávky, do ktorého sa zaručene zmestí viac nábytku, než do vášho osobného automobilu. Jednou zo spoločností, na ktorú sa viete spoľahnúť s bezpečnou prepravou všetkého vybavenia je firma Sťahovanie Bonus. Čo sa týka ponuky sťahovacích služieb, ktoré táto spoločnosť ponúka, vrátane sťahovania bytov a domov ide aj o sťahovanie kancelárií a firiem, ako i ich vypratávanie. Taktiež je možné využiť aj ich doplnkové služby, ktoré pozostávajú z demontáže a montáže nábytku, ochranného zabalenia a rovnako aj následného upratania po dokončení sťahovania.

sťahovacia služba

V prípade, že by ste mali záujem o využitie týchto služieb a zaujíma vás približná cena sťahovania, cenník Stahovanie-bonus.sk sa rozlišuje na základe toho o aký typ služby ide, od veľkosti sťahovaného priestoru a iných parametrov. Cenník základnej ponuky je teda nasledovný:

  • Služba sťahovania bytov a domov – tu závisí cena od toho, či si chcete dodávku iba prenajať alebo o aký veľký byt či dom sa jedná. Pri samosťahovaní je cena 28 eur za hodinu, pričom sa platia minimálne dve hodiny a k dispozícií vám bude i pomocný pracovník, ktorý pomôže s ukladaním nábytku. Sťahovanie 1-2 izbového bytu stojí 38 eur za hodinu, ale rovnako sa platí za minimálne dve hodiny práce. Väčší 3-4 izbový byt potom stojí 48 eur za hodinu, avšak taktiež platí podmienka zaplatenia aspoň dvoch hodín. Čo sa týka sťahovania rodinných domov, tu je vždy potrebné najprv vykonať obhliadku, na základe ktorej je možné dohodnúť cenu. Ak by ste mali záujem o prevoz iba jednotlivých kusov nábytku, ceny sa pohybujú v rozmedzí od 50 až 90 eur v závislosti od veľkosti a váhy konkrétneho kusu.

vypratávanie bytu

  • Služba vypratávania bytov, domov a kancelárií – tu sa cena rovnako odvíja od veľkosti priestoru alebo hmotnosti nábytku či spotrebiča. Pri jednoizbovom byte, dome alebo kancelárií sa cena pohybuje od 88 eur. Dvojizbový byt, dom či kancelária stojí od 138 eur a väčší trojizbový priestor od 188 eur. Čo sa týka ešte väčších priestorov, štvorizbový byt, dom a kancelária vás vyjdú od 238 eur a päťizbový či viacizbové priestory už je potrebné obhliadnuť a cena sa uzatvorí na základe dohody. Iné druhy priestorov, ako sú garáže stoja približne od 78 eur a pivnice od 68 eur. Odvoz jednotlivých kusov nábytku alebo spotrebičov zostáva cenovo rovnaký, ako pri sťahovaní bytov a domov, a to od 50 do 99 eur za kus v závislosti od jeho veľkosti a hmotnosti.

Ak by ste chceli získať cenový prehľad ohľadom cien ďalších doplnkových služieb od tejto spoločnosti, kompletný cenník nájdete na ich webovej stránke.