Už keď sa povie Led, vieme, alebo sa na základe dostupných informácií dozvieme, že ide o energeticky výkonné a úsporné žiarovka, ktoré hrajú prím na trhu. Ich výhody oproti klasickým halogénovým žiarovkám, sú v ich intenzite a spotrebe elektrickej energie, čo sa odrazí na vašich účtoch. Ich obľuba neustále vzrastá a v súčasnosti sa vyskytujú skoro vo všetkých domácnostiach, kancelárskych a verejných priestranstvách.

vsaďte na kvalitné osvetlenie

Vybrať si môžete rôznu intenzitu svetla, teplé a studené odtiene, rôzne závity, podľa toho, ako sa vám to hodí. Teplé odtiene svetla sa vyznačujú tým, že zútulňujú prostredie, sú vhodné do príbytkov, kde vedia vykúzliť znamenitú atmosféru, akú práve potrebujete. Výborné do nočných lámp na navodenie relaxačnej nálady u vás doma. Studené odtiene sú preferované v pracovniach, skladoch, kancelárskych miestnostiach a všade tam, kde sa kladie dôraz na dosiahnutie určitého výkonu, kde je okrem intenzívnej viditeľnosti, potrebné aj značné nasadenie pri vykonávaní práce.

Led žiarovka G9

Led žiarovky G9 sa používajú v stropných svietidlách, charakteristické sú päticou označovanou G9, z čoho pochádza aj ich celkový názov a označenie. V svojej obľube predstihli klasické žiarovky vďaka znamenitým výhodám oproti ostatným žiarovkám. Okrem toho, že sú efektívne, spoľahlivé, vyznačujú sa dlhou životnosťou, poskytujeme na nich aj niekoľkoročnú záruku.

Led žiarovky G9 https://www.ledprodukt.sk/114-led-ziarovky-g9 pre vás predstavujú jedinečnú ponuku za zvýhodnené ceny v limitovanom čase. Neváhajte sa rozhodnúť pre dokonalé osvetlenie u vás doma alebo v práci ešte dnes. Ak sa vám stará žiarovka vypálila a vy zvažujete, aký typ žiarovky uprednostniť, rozhodnite sa na základe vlastného uváženia a nacítenia sa. O výhodách Led žiaroviek už viete. Jedno balenie obsahuje jednu alebo až šesť žiaroviek. Vďaka modernému dizajnu Led žiarovky G9 ju jednoducho a bezpečne namontujete do vášho svietidla. Dokonale osvetlí miestnosť, v ktorej je použitá. Tento typ žiaroviek navyše neobsahuje nebezpečné materiály, takže je šetrný k životnému prostrediu.