Led žiarovky e27 sú v dnešnom modernom svete vynikajúcou voľbou. Sú vhodné pri vykonávaní pracovných povinností rovnako ako aj pri relaxačných chvíľkach či iných aktivitách. Ich používanie je vhodné v domácnostiach, kanceláriách, dielňach a všade tam, kde potrebujete mať kvalitné osvetlenie. Led žiarovky e27 so závitom sú vybavené zabudovaným CCD Driver, ktorý Vám zaistí, že žiarovka nebude blikať alebo po jej vypnutí jemne svietiť, ako je to u jej lacnejších variantoch, napodobeninách.

teplá biela

Po ich zapnutí dostanete okamžité rozsvietenie na maximálnu svietivosť, bez potreby,,zahrievania,,. Nerobí im problém ani ich opakované rozviecovanie a vypínanie. Tieto žiarovky okrem iných, u nás nájdete v rôznych variantoch čo sa týka uhla svietenia a taktiež farebnosti. Je možné si zakúpiť LED žiarovky e27 Ledprodukt.sk v troch základných farebných variáciách. Teplá biela, vhodná na umiestnenie v priestoroch, kde budete relaxovať a oddychovať, napríklad do obývačky. Neutrálna biela Vám poskytne dostatok osvetlenia pri relaxe spojenom s čítaním alebo podobnou aktivitou a v neposlednom rade je v ponuke tiež studená biela, ktorá je vhodná na použitie v priestoroch určených na akúkoľvek prácu. Jej výkon a farba Vám na to poskytne dostatok potrebného osvetlenia. Ak však preferujete možnosť výberu práve potrebného osvetlenia podľa danej aktivity, radi Vám dáme do popredia Led žiarovku e27 typu DUAL-WHITE.

šetríme prírodu

Disponuje diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého si jednoducho navodíte práve potrebnú farbu osvetlenia. Navyše má táto žiarovka možnosť stmievania a voľbu nočného svetla čo určite oceníte. Pre náročnejších spotrebiteľov disponujeme aj predajom RGB-W žiaroviek, ktoré Vám poskytnú kombináciu farieb RGB v spojení so studenou bielou poprípade s teplou bielou a taktiež tu máme úplnú novinku. Led žiarovka RGB+DUAL WHITE, ktorá Vám poskytne kombináciu všetkých spomínaných typov farebných variácií a to jednoducho pomocou diaľkového ovládača. Navoďte si tú správnu atmosféru a to správne osvetlenie, ktoré Vám práve vyhovuje.