Nie je to vôbec ojedinelé, ale skôr úplne bežné, ak nás niekto sexuálne priťahuje. A divné nie je ani to, ak má každý človek nejakú erotickú predstavivosť. Keď si napríklad muž predstaví nejakú pre neho atraktívnu ženu pri nejakej sex praktike a pri tejto predstave sa cíti vzrušene, ale zároveň príjemne a uvoľnene. Dovoľuje mu to aspoň nachvíľu zabudnúť na všetko ostatné. Ten pocit je však zvyčajne ešte stonásobne lepší, ak sa táto predstava prenesie do reality, teda ak sa premení na niečo skutočné.

ruža, erotika

Základom príťažlivosti je ten fakt, že túto predstavu alebo reálny sex či erotickú praktiku si spájame s nejakou osobou, teda v tomto prípade so ženou, ktorá na nás pôsobí vzrušujúco a atraktívne už na prvý pohľad. Kvalitná erekcia je v prípade takejto príťažlivosti takmer zaručená, najčastejšie pri tradičnom sexe.

Lenže sme u toho… tradičný sex, na ktorom samozrejme nie je nič zlé, skôr naopak a mnohí ho preferujeme, lenže je takisto pravda, že niekto môže mať aj trochu iné potreby.

putá, erotika

Áno, že skrátka niekomu sa v jeho erotických predstavách zjavujú napríklad praktiky spojené so S/M a s nejakým druhom fetišu alebo skrátka s nejakou inou sexuálnou technikou, ktorá sa líši od tej klasiky. A aj na tieto predstavy v súčasnosti myslia eroticke sluzby, ktoré sa snažia vyhovieť svojim zákazníkom, konkrétne teda sex-workerky, ktoré majú s dotyčnými praktikami skúsenosť a ponúkajú ich vo svojej ponuke.

Konkrétna predstava teda nemusí zostať tabu. Je pravda, že dnešné sex spoločníčky sú pripravené už takmer na čokoľvek, hoci pred kontaktovaním je vždy dobré prezrieť si ich profil, či niečo takéto zákazníkovi poskytujú. Väčšinou áno, hoci je pravda, že niektoré sa napríklad zameriavajú len na masáž alebo na klasický sex, no v ponuke je tiež veľa profilov, ktoré spomínajú tie najrôznejšie, známe a menej známe techniky či dokonca „úchylky“.