Kombinácia spoľahlivosti, vkusného prevedenia, vysokej odolnosti, výdrže, zabezpečenia diskrétnosti zasielaného tovaru – to všetko v sebe obsahuje zaujímavá ponuka obalových materiálov plastove obalky 2packsk.

Pri výbere obalových a prepravných materiálov vždy zvažujete výhody a nevýhody, porovnávate moderné riešenia so zaužívanými, ale ekonomicky nevýhodnými obalmi.

Tak je to, keď porovnáte kartóny a ponúkané plastové obálky. Síce pevný kartónový papier, ale predsa len náchylný na vlhkosť, manipuláciu, tlaky, potrebuje omnoho viac priestoru ako obálky, ktoré zľahka na seba navrstvíte a výsledkom je veľká prepravná cena za papierové kartóny v porovnaní s plastovými obálkami.

mail-1917160_640

Určite si radšej zvolíte modernejšiu, nadčasovejšiu formu balenia tovaru za výhodnú cenu, ktorá Vás presvedčí kvalitou a vysokou nosnosťou ponúkaných obálok.

V čom sú prednosti plastových obálok – plast je mimoriadne pevný a odolný syntetický materiál, ktorý je zároveň aj pružný, čo je dôležité pri manipulácii so zásielkou, odoláva zime, teplu, vlhku, jeho fyzikálne vlastnosti mu zabezpečia stálosť aj pri vyšších tlakoch, nepretrhne sa a nepoškodí sa len tak – priam ideálny na zasielanie tovaru.

envelope-154975_640

Plastová obálka má okrem elegantného dizajnu v bielej alebo v pestrých farbách unikátnu technológiu –zásielku okrem vrchnej pevnej fólie chráni aj vnútorná čierna fólia, rovnako odolná, ktorá ochraňuje zásielku podľa listového tajomstva. Kombináciou diskrétnosti a spoľahlivosti zabezpečíte dokonalú spokojnosť zákazníka.

Za povšimnutie stoja farebné obálky s uškom, sú originálne, pútavé a majú široké použitie, nielen na prepravu ale aj v práci alebo v domácnosti.

Všetky ponúkané obálky majú dokonale zabezpečené uzatváranie, ktoré je pevné, pomocou preklápacej fólie so samolepiacim prúžkom s dostatočne silnou vrstvou lepidla, takže obálka sa samovoľne neotvorí.

Ponúkané veľkosti sú viaceré, od najmenších až po veľké, každá veľkosť zásielky si nájde svoju obálku. Odporúča sa zvoliť si náhradný voľný priestor v obálke vo veľkosti 10-15%, aby sa obsah nepokrčil, neznehodnotil.

Plastová obálka je moderná, šikovná a užitočná vec.