Kanalizácia patrí v dnešnej dobe k bežnej a neoddeliteľnej súčasti každého domu. Je používaná na odvádzanie splaškovej vody, ktorá sa vyprodukuje v domácnosti každý deň. Avšak pri zanedbaní starostlivosti o vaše potrubia a kanalizáciu sa môžu vyskytnúť aj nepríjemné problémy. Špina či mastnota sa usádzajú na stenách potrubí, a tak znižujú alebo úplne znemožňujú prietok vody. Takéto zapchatie potrubia môže taktiež spôsobiť aj nepríjemný zápach, ktorý sa bude šíriť celou vašou domácnosťou. To však nemusí byť jediný problém. Kvôli nečistotám v potrubí môžu splašky dokonca vrátiť späť do vášho domu a vyraziť tak odtoky.

odtok kanalizácie

Nenechajte stav svojej kanalizácie a potrubí na náhodu. Vďaka pravidelnej údržbe vám nebudú prinášať žiadne problémy. V dnešnej dobe už existujú špecializované firmy, ktoré sa o to postarajú za vás. Naša firma vám pomôže vyčistiť potrubia v Bratislave a okolí metódou krtkovania. Že neviete čo to je? Krtkovanie je moderný typ čistenia potrubí a kanalizácií. Ide o elektromechanické čistenie, ktoré je realizované pomocou elektromotora a kovových špirál. Tieto kovové špirály majú rôzne veľkosti a tak dokážu vyčistiť aj potrubia malých priemerov. Je pomerne rýchle, takže sa nemusíte báť niekoľkodňových čistiacich procedúr. Taktiež je aj ekologické, takže zbytočne nezaťažuje naše životné prostredie zbytočným odpadom či chemikáliami.

údržba potrubia

Krtkovanie bratislava nonstop vám ponúkame v Bratislave nonstop. To znamená, že ak ste podcenili starostlivosť o vaše potrubia a teraz sa vašou domácnosťou šíri nepríjemný zápach a odtoky odtekajú veľmi pomaly, vieme vám pomôcť kedykoľvek. Krtkovanie je vhodné na čistenie kanalizácií domov alebo malých firiem. V tejto oblasti máme dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup k zákazníkom. Vďaka najnižším cenám v okolí Bratislavy tak neutrpí ani vaša peňaženka.