Minule som sa stretla s krásnym príkladom muža, ktorý si chcel nájsť svoju lásku na sociálnej sieti zvanej modrý koník. Bol to muž sklamaný bývalou láskou, pretože po rokoch snaženia sa o malé potomky ich neskonalej lásky sa im to nepodarilo. Na tejto sociálnej sieti si hľadal slobodnú mamičku, ktorá by už ďalšie deti pravdepodobne nechcela, keďže problém bol zjavne na jeho strane a nedokáže ho odstrániť. Tú LáSKU s akou písal tieto slová sa dalo vycítiť aj cez interne a cez tieto krátke vety, ktoré poskladal dosť úspešne. Obecenstvo alebo teda osadenstvo na modrom koníku sa rozdelilo na dva tábory:muž na pláži.jpg

  1. Tábor ho obdivoval za jeho odvahu a láskavosť s akou napísal daný prvý príspevok v diskusii. Niektoré dokonca ľutovali, že už majú viac rokov ako on požaduje. Hoci potom priznal, že veková hranica je len orientačná, ale aj tak je to skôr na ňom akú partnerku uprednostní. Nikto predsa nechce o veľa staršiu partnerku alebo partnera, hoci iným párom to tak môže fungovať, niekto by to vôbec nezniesol. Ja by som asi nezniesla o desaťročie staršieho partnera, pretože to už je riadne cez čiaru.
  2. Tábor ho obviňoval z toho, že z jeho písania je zjavné, že je starší ako píše. Obviňovali ho za to, že sa im zdalo, že na tom niečo nesedí, že tam niečo smrdí alebo podobné nezmysly. Proste nájdu sa také typy ľudí, čo na každom človeku nájdu chybu a nenechajú ani nitku suchú.. Poznáte to určite.

vyšportovaný model.png
Ako ste si mohli všimnúť na základe predchádzajúcich riadkov, prikláňam sa k prvému táboru a to nie preto, že by som patrila k slobodným mamičkám.. Ja svojho partnera životného mám a som za to nesmierne vďačná a deti ešte nemám. Neverím, že by si niekto niečo takéto dokázal vymyslieť a zabávať sa na tom. Venovať tomu toľko energie a pre nič. Pretože naozaj sa to nedá pochopiť, prečo by si niečo takéto niekto vymýšľal.