Niektoré vtipy o svokrách sú oprávnené a sú skôr do plaču ako na zasmiatie sa. Ale počuli ste už o tom ako ajťáci rozlišujú naše nežné polovičky. Že nie? To snáď ani nie je možné. No nevadí, ste tu správne a môžete staviť kľudne aj celú výplatu že vás nesklameme. Ale hlavne neberte ten život zas tak vážne, bola by to potom strašná škoda.
Pod-svietená Pc klávesnica.jpg

Šetrič obrazovky
Je ako šetrič obrazovky (screensaver). V podstate sa nehodí na nič, ale je tu a po pár hodinách nečinnosti je sa aspoň na čo pozerať.


Scandisk
Tí z vás čo ešte stále používajú os Windows si vedia že sa jedná o veľmi užitočný nástroj. No v problém nastáva že napriek tomu že niečo robí, nik nevie čo. A možno ani samotný program. Ak aj vy máte doma nainštalovanú polovičku ktorá stále niečo robí ale ani ona nevie čo. Teraz aspoň viete o aký program sa jedná.


MSDOS
Je to síce už dávno a tento typ by mal byť už dávno v starobinci ale pokiaľ funguje ako má tak nech sa páči. Ale každopádne sa jedná o dosť zastaralý model ktorý je nutné vymeniť za niečo novšie už dávno.

MS Windows
Zrejme ste si povedali že skúsite niečo s kopu funkcií a ľahkou obsluhou. No isto ste už dávno prišli na to že opak je pravdou. Nemusíme vám snáď pripomínať že vás kamaráti varovali aby ste do toho nešli. Lebo ostanete na obsluhu úplne sám.
vankúše ctrl+alt+del.jpg
USB
Skratka USB znamená Universal SerialBus. V preklade Univerzálna Sériová Zbernica. Chápete čo sa vám snažíme naznačiť? Je dobrá akurát tak na zasunutie kábla, ale to už má odskúšaná celá ulica. Tak bacha aby ste nezobrali cestou čierneho pasažiera.

Internet
Za prístup sa proste platí-. Nič nieje zadarmo. Samozrejme môžete využiť free mestský prístup. Ale nečakajte že si nakoniec zasurfujete. V lepšom prípade vás iba okradnú.

Vírus
Jedná sa pomerne o agresívny typ. Niekedy sa stačí iba pekne usmiať a už je nasťahovaná u vás doma a bez opýtania využíva všetky systémové zdroje. Ak sa tak stane môžete očakávať ťažké poškodenie vašich systémových zdrojov a aplikácií. Ako napríklad pivo 1.0, či futbal 1.2, ale aj taký piatok 1.3 je pomerne vo veľkom ohrození. Ak k tomu dôjde, nepomôžu vám ani ponožky v sandáloch.