Kožené sedačky, kožené sedacie súpravy a kožené pohovky dodajú obývačke punc luxusu a pohodlia. Nádherné, moderné, štýlové sedačky z kože, vďaka ktorým budete s hrdosťou prijímať návštevy a každý „pobyt“ v obývačke bude pre Vás neobyčajným. Dizajnové kúsky, moderné prevedenia, lesklý materiál, kožené sedačky bezpochyby skrášlia akýkoľvek interiér. Vašej obývačke vdýchnu jedinečnú atmosféru, ktorú si budete môcť Vy a Vaši najbližší dosýta užívať.

sedacka biela

Kožené materiály nie sú žiadnym výdobytkom modernej doby, sú tu s nami oddávna. Koža je mimoriadne vyhľadávaným materiálom z jednoduchého dôvodu, a tým je jej prírodný pôvod. Samozrejme to platí pre kožený materiál pravý a nie jeho napodobeniny, ktoré vlastnosti naozajstnej kože nikdy nebudú vedieť napodobniť do takej miery aby neboli rozpoznateľné. Prečo koža ostatné materiály zatieni? Je to jej pružnosťou, pevnosťou, odolnosťou a dlhou životnosťou. S tým, aby Vám slúžila čo najdlhšie, svojej sedačke viete pomôcť správnou údržbou a starostlivosťou. Tá našťastie nie je vôbec náročná, samozrejmosťou je pravidelné utieranie jemnou textíliou a dôležité je ošetrenie na to určenými prípravkami aspoň raz za pol roka. Vhodnejšie je sedačku umiestniť ďalej od okna, aby na ňu priame slnečné žiarenie nemalo dosah a takisto by nemala byť v tesnej blízkosti zdroja tepla, či už radiátora alebo krbu. Taktiež poteší informácia, že na vyčistenie fľakov od akéhokoľvek nápoja či jedla stačí utretie.

sedacka seda

Veľmi dôležitým faktorom ktorý pri výbere sedačky zaváži sú určite aj alergie. Koža je materiál antialergický, čo určite ocenia členovia domácnosti a alergiou na prach. Textilné sedačky sú na jeho usádzanie ako stvorené, prach sa usádza nielen na povrchu ale aj vnútri sedačky, čo pri koženom materiály nehrozí. A ten povrchový stačí utrieť handričkou. V našej ponuke si môžete vybrať koženú sedačku, ktorá Vašu obývačku premení na kráľovskú miestnosť. Množstvo modelov, rozmerov, veľkostí a farieb Vás o tom určite presvedčí.