Upodozrieva vás z nevery? Myslí si, že vás už nepriťahuje len preto, že sa vám nepostaví? Alebo sa vám postaví, ale nie tak ako bola voľakedy zvyknutá? Ani ju len nenapadne, že by ste mohli mať problém? Výraz porucha erekcie snáď ešte ani nepočula? Prišla s návrhom na trojku s jej kamarátkou len aby vás prebrala k opätovnému výkonu? Vy neviete ako sa znova máte vyhovoriť, pretože aj to vás už dostatočne nevzruší k plnému postaveniu? Uvedomujete si, že máte problém? Tak prečo nie ste odhodlaný s tým niečo spraviť a radšej budete klamať svojej žene?

erotic-4139867_1920

No, dobre. Povedzme si, že sa to dá poňať aj z tej klamlivej stránky tak, aby ste z toho vyšli ako víťaz. Vyhľadáte si výraz poruchy erekcie lacnegenerika.sk a objednáte si nejaký výhodný balíček z tejto stránky. Najprv ho odskúšate ešte pred tým ako má dôjsť k spomínanej trojke, aby ste si boli istý, že vám zaberie a vyhli sa tak trápnej chvíľke nielen pred vlastnou manželkou, ale aj pred neželaným publikom – jej kamarátkou. Keď viete, že vám dobre zabral, tak si to pre tento raz môžete užiť samy so sebou alebo s manželkou s nejakou dôveryhodnou výhovorkou, že dnes ste dostali na ňu chuť, pretože… doplňte, čo na ňu najviac zaberá. Potom sa tvárte znova, že vám váš penis nestojí a ona začne vybavovať tú trojku v snahe zachrániť aspoň niečo z vášho sexuálneho života.

rose-2717785_1920

Nie je to klamstvo, keď si pred tým dám spomínanú tabletku?

Je, ale určite vás to prirodzene láka. Kto by jednoduchšie mohol získať trojku. Po tomto zážitku si ho možno vaša žena bude chcieť znova zopakovať a vy tak získate oveľa viac ako by ste stratili. Vášnivý sexuálny akt a už budete zároveň vedieť, čo zaberá na váš milosrdný penis. Manželke môžete povedať, že odkedy ste sa dali nahovoriť na tú trojku, tak vás začala oveľa viac vzrušovať, pretože na ten pohľad na ňu a jej kamarátku nikdy nezabudnete. A Tak vyhrá aj ona uspokojivý sex a aj vy perfektnú trojku.