Existujú dva najčastejšie názory na marketing. Jedna skupina ľudí tvrdí, že marketing je len zábava, že sa jedná iba o vymyslenie reklamy a následne vytvorenie grafiky a potom nasleduje samotný predaj. Druhá skupina ľudí si myslí, že marketing sú len analýzy a vyhodnotenia. Online marketing však predstavuje obe tieto presvedčenia v jednom. Správny postavený marketingový tím by mal najskôr prísť s nápadom, ten však musí byť relevantný a podložený predchádzajúcimi reálnymi štúdiami (konkurencia, vyhodnotenie predchádzajúcich kampaní), ale taktiež to zahŕňa veľkú dávku kreativity prísť s novým nápadom a implementovať ho.

internetový marketing

Marketing je viac ako len administratíva. Zahrňuje technické vedy pri analýze, umelecké vedy pri vymýšľaní kampaní, dizajnu, spôsobu komunikácie so zákazníkmi, ale aj psychológiu, pri analýze zákazníka. Je to skutočne komplexný obor, ktorý nie je vždy jednoduché uchopiť. Obzvlášť, ak ste začínajúca firma, tak by to mohlo byť pre Vás problémom. Našťastie však existujú firmy, ktoré Vám s tým radi pomôžu!

svítí linky

Len my Vám ponúkame na trhu bezkonkurenčnú ponuku online marketingu a grafiky. U nás nájdete všetky v jednom od návrhu po tvorbu vedu, tvorbu online marketingu od základov a presne pre Vaše cieľovú skupinu, konzultácie a kreatívne návrhy grafiky. Vďaka nám bude pre Vás marketing hračkou a Vaši zákazníci sa budú tešiť na nové kampane a nové prístupy. Je jedno aký priemysel je ten Váš, my sa prispôsobíme požiadavku a sme schopní a pripravení pripraviť návrhy a realizáciu pre rôzne projekty. Náš tím je motivovaný a pripravený čeliť každej výzve! Kontaktujte nás a dozviete sa viac o Našich projektoch. Pri realizácii veľkých projektoch je dôležité poznať svojho dodávateľa a nám bude potešením predstaviť Vám náš tím! Spoločne vytvoríme reklamu, o ktorej sa bude dlho v pozitívnom hovoriť!