Chcete vyskúšať niečo nové? Hovorím konkrétne o sexuálnom živote. Budem otvorená a priznám veci tak, ako sú. S mojim partnerom sme spolu už viac ako sedem rokov. Ak máte za sebou podobne dlhý vzťah tak viete, že to začne byť v posteli nuda. Určite sa nesťažujem, no keď pred sebou vidíte neustále tú istú tvár a to isté telo, už si na to, tak nejako, zvyknete. Nezúfajte, nehádžte flintu do žita a určite si nezačnite hľadať náhradu. Radšej vyskúšajte niečo, čo oceníte obaja. Uvidíte, že sex vás bude opäť baviť.Žena v červených nohavičkách tričku a v okuliaroch leží na bruchu na posteli

Zvládne to každý

Budem sa venovať senzuálnej masáži. Tú sme s partnerom najprv absolvovali v masážnom salóne, no rozhodnutie je len na vás, na internete nájdete mnohé články, návody a videá, ktorými sa môžete inšpirovať. za seba ale hovorím, že profesionáli to vedia najlepšie, takže sa od nich viete naučiť asi najviac.
Senzuálnu masáž zvládnete bez problémov. V podstate, existujú aj konkrétne techniky, ktoré môžete používať. Základom ej však to, aby ste robili veci, ktoré vám prinášajú uspokojenie. Preto sa riaďte hlavne svojimi zmyslami. Veď to, napovedá aj názov tejto masáže. Žena v čiernej sodnej bielizni vo vysokých podpätkoch leží na posteli s nohami hore

Kedy masírovať

Senzuálnu masáž by ste si mali naplánovať pred sexom. My ju praktizujeme namiesto predohry. Tú klasickú a už poriadne nudnú, sme jednoducho nahradili masážou. Zaujímavé je však i to, ak sex prerušíte a masáž vsuniete niekde uprostred. Upokojíte si zmysli, naberiete nové vzrušenie a môžete pokračovať s plným nasadením.

Aby sa vám nezunovala

Ak senzuálnu masáž vyskúšate raz, verte, že ju budete chcieť vykonávať neustále. To ale nerobte, pretože sa vám môže zunovať rovnako, ako veci, ktoré ste v posteli robili pred tým. Konkrétny počet masáží za týždeň, to sa samozrejme nedá povedať. My sa masírujeme dvakrát týždenne a zatiaľ nás to naozaj baví. koľkokrát sa budete masírovať vy, je samozrejme len na vás. hlavne to príliš nepreháňajte.