Čo z toho budete mať?mýdlo.jpg

  • Perfektný pocit, že ste si to vyrobili samy. Možno sa z toho stane vaša nová záľuba, ktorej sa už len tak ľahko nezbavíte. Nikdy neviete, čo vás môže očariť.
  • Tie pochvalné pohľady, keď niekomu poviete, že ste si danú nejakú vec vyrobili samy. To je na nezaplatenie. Každý sa hneď bude pravdepodobne vypytovať ako sa vám to podarilo, čo všetko ste museli urobiť a podobne. Možno inšpirujete ďalších ľudí k tomu, aby niečo podnikli a robili aj oni.
  • Rozšíria sa vám vaše obzory. Je perfektné všeličo vedieť a byť všestranný. Ono sa to určite niekedy vyplatí, že ste sa napríklad niečo nové naučili
  • Zlepšíte si jemnú motoriku a také záležitosti, ktoré sa hovoria o malých deťoch, že by si mali zlepšovať, ale týka sa to aj dospelých ľudí. My tiež nemôžeme zakrpatieť, vyžaduje sa, aby sme sa o svoje telo a zdravie poriadne starali.
  • Môžete vyrábať nielen pre seba, ale aj pre iných. Či už im dané veci darujete alebo im ich predáte, to už je na vás. Výborné bude aj keď si pomôžete s tým, že nemusíte kupovať nejaké drahé dary, ale niečo vyrobíte. S tým dávate aj kus samého seba. Venujete tomu darčeku oveľa viac času ako keby ste niečo niekde kúpili. A keď to predáte, ešte lepšie. Aspoň si zarobíte. Keď aj nie nejaké horibilné sumy, ale môžete si zarobiť na to vlastné, čo ste si vyrobili. Materiál ste predsa museli kúpiť a takto sa vám vrátia aspoň náklady.kosmetika.jpg

Vyrábanie hocičoho je vášňou. Keď vás to začne raz baviť, tak sa toho len ťažko zbavíte. Ale veď to ani netreba. Keď vás to baví, tak treba vyrábať a zlepšovať sa, zdokonaľovať sa. Človek sa nenarodí múdry, ale časom sa zlepšuje a to je na tom živote najlepšie. Rozmanité a nikdy neviete kam vás život zavedie. Niekto nikdy nebude nič vyrábať, vytvárať alebo čokoľvek robiť. Iný zasa za svoj život vyrobí neskutočné množstvo vecí, ktoré sa priam ani nedajú spočítať.