Byť single nie je nič zlé, teda vôbec nič, čoho by sa mali ženy obávať. No mať chlapa po svojom boku je pocit, ktorý určite napĺňa každú ženu. Je úplne normálne, že máte túto potrebu. No ako takého ideálneho uloviť? V rybníku je rýb dosť, ide len o jedno – zaujať! Poďme sa na to spolu pozrieť na aké veci chlapi letia.
Určite budete súhlasiť, že prvý dojem urobí veľa a nezáleží pritom na pohlaví. Prvou vecou, ktorú muži cenia je úsmev. Okrem toho, že je prospešný aj pre vás samotnú, rozjasní vám deň. Zachmúrená tvár naopak od seba odplaší úplne všetko – od malých krás až po toho pravého.kráska.jpg
Druhou vecou na zozname sú gestá. Mužskému pokoleniu z nejakého dôvodu imponuje, ak opakujeme ich gestá a slová. Aspoň toľko hovorí prax.
Nesmieme zabudnúť aj na pleť. Nalejme si čistého vína, za aknóznou zanedbanou pleťou sa veľa ľudí neotočí. Neznamená to však, že musíte po uliciach chodiť vymaľované ako kraslice! Stačí zakryť menšie nedostatky a podčiarknuť svoju prirodzenú krásu. Musíte ukázať, že sa o seba staráte a máte záujem na tom, aby vám bolo dobre. Pravidelne si pleť čistite, prípadne jej doprajte výživnú masku alebo peeling (ideálne aspoň raz za týždeň). Voľte tiež vhodnú kozmetiku, ktorá lichotí vašej pleti. Dodá vám to sebavedomie, ktoré je rovnako dôležité. dívka u jezera.jpgNezabúdajte, chcete zaujať a ukázať, že práve VY ste tá pravá a že VY ste tá najkrajšia ryba v mori. Nemajte hlavu v smútku, že nemáte ideálnu postavu alebo akné na tvári. Ak to všetko zatieni vaše zdravé sebavedomie, máte vyhraté! Ste totiž krásna a jedinečná práve taká aká ste. Čím skôr o tom presvedčíte svoje okolie, tým skôr tomu sama uveríte. A začnú sa diať zázraky. Nemajte strach rozpustiť si vlasy alebo zvoliť z času na čas trochu odvážnejšie oblečenie. Pokiaľ ho skombinujete s rozumom, nemôžete tým nič pokaziť. Mimochodom, rozpustené vlasy upútajú. Zložité účesy si nechajte na špeciálne príležitosti, napríklad na svadbu alebo ples. Sú to veci, na ktoré sa normálne na ulici dívame iba my, ženy.