Auto potrebujeme ako na cestu do práce tak aj na čas strávený rekreáciou. Auto však nie je lacná finančná záležitosť. Financie musíte mať už pri jeho kúpe, no tam to nekončí. Pravidelné kupovanie benzínu a pravidelné prehliadky nie sú najlacnejšia záležitosť. A to ešte musíte počítať s možnými poškodeniami. Auto nie je nezničiteľné a veľmi bežné sú preliačiny na aute. Malé preliačiny síce neovplyvňujú kvalitu vozidla, no ak chceme aby nám auto vydržalo čo najdlhšie, mali by sme ho udržiavať vždy stopercentné. Oprava preliačin pritom nikdy nebola jednoduchšia.

auto

Ak si myslíte že preliačiny sa vás netýkajú, niekedy stačí skutočne málo a vaše auto bude mať tiež toto nepekné poškodenie. Preliačiny vznikajú častokrát pri neopatrnom parkovaní a či už ste na vine vy alebo druhý šofér, stačí ťuknutie a preliačina je na svete. Niekedy sa nedá vyhnúť ani vandalizmu. Najmä parkovanie na sídliskách je náchylné na vznik preliačin. No najčastejším dôvodom, ktorému sa ťažko vyhnete je z vznik preliačin po krupobití. V prípade nepriaznivého počasia stačí málo a veľké krúpy dokážu narobiť veľké škody. V týchto prípadoch nič iné ako oprava preliačin neprichádza do úvahy.

drahé auto

Autopdr.sk sú v oblasti opravy preliačin nováčikovia. Profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami vám zaručia tú najlepšiu kvalitu za rozumné ceny. Pri oprave preliačin používajú unikátnu technológiu PDR Paintless dent repair. Táto novodobá technológia je rýchla a zabezpečí jedinečný výsledok. Vysoko efektívna oprava preliačin je bez nutnosti lakovania. Vo finálnom výsledku si miesta po oprave preliačin už ani nevšimnete. Auto po oprave vyzerá takmer identicky ako pred poškodením. Pokiaľ aj vám na vašom aute záleží, vzniknuté preliačiny by ste nemali nechať len tak. Rýchla a jednoduchá oprava vás nezruinuje a auto bude opäť ako nové.