Po uvedení posuvných dverí na slovenský trh, zažili veľký boom. Všetky druhy posuvných dverí ovládli trh – v rôznych veľkostiach, materiáloch, farbách, štýloch, vzoroch. Obľubu si získali najmä z praktických dôvodov. Ich otvárací mechanizmu nevyžaduje toľko priestoru.
Odkedy sa začali vo veľkom vyrábať, výrobcovia zahájili boj o zákazníka rôznymi vylepšeniami. Prvé sklenené posuvné dvere sa zameriavali na kvalitu vyhotovenia a bojovali so základnými problémami uchytenia a manipulácie so sklom. Dnes sú už základné technické a bezpečnostné prvky vyriešené, pre zákazníka je otázkou len to, aký celkový vzhľad uprednostní.

Nádherná ložnice

Výhody posuvných sklenených dverí

Posuvné dvere vyrobené zo skla vytvárajú dojem väčšieho priestoru.Dovoľujú slnečným lúčom šíriť sa a rozptyľovať sa ďalej, miestnosť pôsobí viac otvorene, vzdušnejšie.

Ich údržba je jednoduchá.
Stačí bežná údržba, ako u iných dverí. Kvalitné posuvné dvere sa otvárajú a zatvárajú s ľahkosťou a potichu. Ak sa o ne pravidelne staráte, ostanú rovnaké a naďalej sa budú kĺzať plynule. Sú opatrené temperovaným bezpečnostným sklom.

Pridaná hodnota.
Môžu byť o niečo drahšie oproti iným typom dverí, na druhej strane sú sklenené posuvné dvere cena moderným prvkom, ktorý cena je adekvátna, nestrácajú na hodnote. Sú v domácnosti čerešničkou na torte, na ktorú môžete byť právom pyšní.

Léto na verandě

Dizajn
Predávajú sa v rôznych veľkostiach podľa Vašich potrieb, nájdete jednokrídlové aj dvojkrídlové sklenené dvere.

Sklo
Používa sa tvrdené sklo, ktoré odolá nárazom a v prípade, že by sa Vám ho predsa len podarilo rozbiť, neroztriešti sa na ostré kúsky, ktoré by Vás mohli porezať. Môže byť číre, celé matno-pieskované, ale existujú aj vzorované modely. Svoj vlastný vzor si dokonca môžete navrhnúť!

Vlhkost na okně

Vzory
Áno, svoj vzor si môžete nechať na mieru aplikovať na sklenené dvere pri pieskovaní ich povrchu. Okrem toho je možné na ne nalepiť grafické fólie a potlače.