Erotické masáže nie sú len pre mužov! Užívať si ich môžu aj ženy a taktiež páry. Aj keď sú tieto služby vnímané ako stopercentne „mužské“, niekedy je potrebné odhodiť predsudky a na veci pozerať z trochu iného uhla pohľadu. Žena v tielku s ramienkami stojí medzi kríkmi.jpg

Začnem od konca, a to tým, kde sa nechať vymasírovať. Ponuka tantra masáží Bratislava Privatportal je nepochybne najširšia. Teda vtedy, ak sa pozeráme na tieto služby v rámci Slovenska. V iných mestách je to, bohužiaľ, dosť biedne. Ak by vás teda nasledujúce riadky zaujali a chceli by ste tantrickú masáž vyskúšať. Hľadajte medzi ponukami súkromníčok, ktoré podnikajú u seba doma. Aj v tejto kategórii viete nájsť pomerne kvalitné služby.

Tak a poďme k vec, teda k tomu, pre koho každého sú tantrické masáže určené. Poviem vám to veľmi zjednodušene. Sú určené a vhodné pre každého, kto dosiahol plnoletosť, kto si potrebuje odpočinúť, kto chce zažiť niečo netradičné a má radosť z príjemných vecí. je úplne jedno, či ste muž, alebo žena a taktiež to, či ste zadaní alebo nezadaní, pretože senzuálna masáž je vhodná aj pre páry.
Priznám sa, že aj ja som mala niekedy k týmto masážam podvedomú nedôveru. Keď som si prezerala ponuky salónov, fotografie slečien v erotickej bielizni na mňa pôsobili tak, že som si svoj názor urobila ihneď. Bola som presvedčená, že ide o klasické sexuálne služby, ktoré poskytujú, slušne povedané, profesionálne spoločníčky. Jedného dňa som sa však nechala http://www.praha5.cz/cs/dokument/212833-praha-5-nechala-testovat-emise-z-lodi-vysledky-jsou-casto-horsi-nez-u-aut nahovoriť jednou kamarátkou, ktorá mi zaručovala, že si tantra masáže zamilujem.Dve ženy ležia vedľa seba v posteli a bozkávajú sa.jpg

Hold, ako hovorím, nechala som sa nahovoriť a dnes určite neľutujem. Tantrickú masáž odporúčam každej žene, mužovi a i párom. Asi vám nemusím hovoriť, že všetko v priebehu masáže je extrémne príjemne, zaujímavé a vzrušujúce, a to všetko, pri všetkej počestnosti. Áno, slečny masérky sú polonahé, niekedy nahé, no čo už. K tejto masáž to proste patrí.