Idete sa sťahovať do nového bytu so svojou láskou? Gratulujeme! Alebo to len chce zmenu?
Pravdou je, že vo svojom byte trávime veľa času. Jeme, spíme, oddychujeme. Mal by byť našim útočiskom a domovom v prvom rade, až potom miestom, kde je strecha a múry. Domov robia ľudia, bezpochyby. Tento pocit však môžete ešte umocniť vhodným nábytkom a bytovými doplnkami. Akými? Poďme sa spolu pozrieť na pár tipov a trikov ako ho zariadiť tak, že z priestoru bude priam dýchať láska.dřevěná dekorace.jpg
Všeobecne by sme odporučili potlač. Pomáha zosobniť obyčajné veci ako hrnčeky, poháre alebo iné drobnosti hoc i tabuľku na vchodové dvere. Pri pohľade na ňu bude každému jasné, že tu bývajú dvaja. Potlačiť môžete aj uteráky v kúpeľni resp. môžete vyšiť dátum vášho prvého rande.
Fotoplátno. Praktický i vkusný darček, ktorý rozžiari miestnosť. Dajte si vytlačiť napríklad svadobnú fotku, fotku vás spolu s deťmi… Akúkoľvek peknú spomienku vyberiete, bude mať úspech.
Ak máte balkón, tento tip bude pre vás. Postavte naň dve stoličky, vybavte sa dekami, dobrým čajom alebo zmrzlinou a vínom. Nad nimi môžete stráviť krásne teplé letné večery alebo naopak sychravé popoludnie debatovaním a dlhými rozhovormi. Vkusným stolíkom, sviečkami či peknou lucernou tiež nič nepokazíte.
Svet sa skladá z maličkostí. Už ste to počuli? Tak sa podľa toho zariaďte! Buďte kreatívni a nalepte napríklad na stenu pomocou nálepiek nejaký pekný láskyplný citát. Takýmito nežnými pripomenutiami môžete presýtiť celý domov. Čerstvé kvety na stole potom dodajú ten správny šmrnc jedálenskému stolu.romantický pár.jpg
Farby lásky sú typicky červená, ružová a fialová. Hlavne ich pastelové odtiene budú vyzerať nežne a dotvárať zdanie hniezdočka lásky. Neodporúčame používať studené a tmavé farby, napríklad kráľovskú modrú či nebodaj čiernu. Zámerom je vytvorenie vzdušného veľkého priestoru a nie tmavej maličkej kutice.